GENEL TASARIM

Endüstriyel ambalajlama alanında 15 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamızın 2023 yılında tamamen yenilenen web sitesinin tasarımında kolay anlaşılabilirliğin yanı sıra hızlı ulaşılabilirlik ön plana çıkarıldı.
Ana Sayfamızda yormayan görsel zenginliğin beraberinde karmaşık olmayan yönlendirmeleri ile ana vitrin şeklinde bir tasarım yapıldı. Her kategorinin ana ürünleri ile öne çıkan ürünlerimizi ve fırsat ürünlerimizi ana sayfamızda bulabilirsiniz.
Sitemizde sayfalarımıza girişte en üstte Çalışma saatlerimizi ve E posta adresimizin yanında Online Satış Mağaza ile Depo Fırsatları sitelerimizin ve Blog sitemizin linklerini görebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızın linklerini de üst alanda bulabilirsiniz.
Logo ve menülerimizin bulunduğu sabit alanda Menü tanımlamalarımızı tek alanda ve karmaşık bir yapı yerine kategorisel olarak daha kolay erişilebilir tasarladık. Menü alanımızın sağ kısmında Kurumsal olarak hazırlanan Sipariş Yönetim Sistemi portalımızın linkini ve Satış Destek telefonumuzu da masaüstü versiyonumuzda sabit olarak görünmesini sağladık. Mobil versiyonda dar ekranlarda görünümün güçlenmemesi için sabit alan oluşturmadık.


ÜRÜN SAYFALARI
Kategorize edilen menülerden kolay erişilebilen ürün sayfalarımızında tasarımında yormayan kolay okunan bilgilere yer verdik. Çok sayıda çeşidi bulunan ürünlerimizin detay gerektiren sayfalarının alt sitelerde oluşmasını sağlayıp ilgili ürün sayfalarında bulunan sol blok kısımda bu alt sitelere yönlendirme sağladık. Böylece ürünlermizin teknik, detay ve ölçü bilgilerini bu alt sitelerde paylaşarak genel ürün sayfalarımızda özet bilgi vermek suretiyle ürünü genel bilgilendirme amacıyla inceleyen müşterimizin gereğinden fazla ve karmaşık bilgiyle vakit kaybını önledik.
Ürün sayfalarımızda sol blokta yeralan ürün afişleri ile ürünlerimizin uygulama tanıtımları ve alt site linkleri ile hızlı iletişim alanlarını yerleştirdik. Üst menüde kategorisel bulunan ürün linklerini sol blokta tamamını bulabileceğiniz bir yan menü tasarladık.


İLETİŞİM SAYFASI

Sitemizde alışılmış biçimde bir iletişim sayfası bulunmuyor. Bunun yerine tüm sayfalarımızda üst sağ köşede sayfa ilerlediğinde de (masaüstü ve tablet versiyonda) sabit duran Satış sonrası destek telefonumuz bulunuyor. Sayfaların en alt kısmında siyah alanda iletişim adresimizi, satış destek ve müşteri hizmetleri telefonlarımız ile numara kaydetmenize gerek olmadan tıklayıp anında mesajlaşmaya başlabileceğiniz Whatsapp hattımızın linkini bulabilirsiniz.
Siyah alanın daha alt kısmında iletişim formumuzun linki ve genel iletişim e posta adresimiz bulunuyor. Ayrıca Hızlı ürün sayfa linklerimiz ile firma çalışma saatlerimizi ve çalışma şeklimizi bulabilirsiniz.
Ürün sayfalarımızda da sol blokta ve sayfa alt kısmında yeralan mavi alanlarda etkili iletişim için telefon numaralarımız ve yazılı ve görsel iletişimin hızlı olması için kısayol butonlarımız (iletişim form ve whatsapp hat linklerimiz) bulunuyor.


ALT SİTELERİMİZ

Faaliyetlerimizi ve ürünlerimizi kolay anlaşılır olması için kategorize etmek üzere oluşturduğumuz alt markalarımıza sitemiz bünyesinde alt siteler oluşturduk. Bu alt sitelerimize üstte Kurumsal menümüz üzerinden, ürün sayfalarında bulunan kategori linkleri ile afişlerinden ve internet araması sonucu kategori ve alt marka site adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Alt sitelerimizin kısa tanıtımlarını ve linkleri altta markalarımız alanında inceleyebilirsiniz.


MARKALARIMIZ

= alt sitelerimiz =

Online Sipariş Yönetimi

Tüm ürünlerimize ulaşıp sipariş verebileceğiniz, ödeme yapabileceğiniz, geçmiş hareketlerinizi takip edebileceğiniz online sipariş yönetim sistemimiz.

E Ticaret Sitemiz

Genel olarak toptan satışını yaptığımız ürünlerimizin perakende olarak kategorize edilmiş satışına yönelik online satış mağazamız.

Ambalajlama Mağazamız

Stoklu Toptan ürünlerimizin Alt toptan ve perakende satışına yönelik Showroom, depo ve uygulama alanına sahip fabrikadan satış mağazamız.

Karton Ambalajlar

Karton Köşebent çeşitleri, Koli ve Ondüle Kartondan imal edilen ürün grubumuzu içeren alt markamıza bağlı ürünlerimiz.

Flex Ambalajlar

Koruyucu Polietilen ambalajlama ürünlerimiz ile Yalıtım ürünlerimizi kapsayan şekillendirilebilir ürünlerimiz.

Endüstriyel Ambalajlar

Endüstriyel kullanıma yönelik paketleme ve sekiyat ürün, ekipman, yardımcı ve sarf malzeme ürünlerimiz.

Depodan Satış

Stoklarımızda sürekli bulunan ürünlerimizin depodan tesliminde %20 lere varan fiyat avantajlarıyla teslimine yönelik sistemimiz.

Güncel Gelişmeler

Güncel ürün ve kampanya haberlerimiz ile ürün kullanımlarına, fayda ve avantajlarına yönelik tavsiyelerimizi içeren sitemiz.

Yeni Nesil yalıtım

İki tarafı alüminyum folyo kaplamalı ortası baloncuklu naylon ile lamine edilmiş pratik ve kolay uygulanan ısı yalıtım ürünümüz.

Aklınıza takılanları bize istediğiniz şekilde iletin.

(0262) 606 0 535
info@erguvanambalaj.com

Get a Quote

Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.