Şerit Çemberler - Makine ve Ekipmanları


Endüstriyel Ambalajlar alt marka web sitemiz

Polyester Şerit Çember; Çelik Çembere alternatif bir üründür. Hafif, esnek ve paslanmaz olup kolay ve hızlı uygulanabilme özelliğine sahiptir. Ürünlere temas ettiğinde paslanmaz ve ürüne zarar vermez. İş güvenliği seviyesi en üst düzeydedir. Otomatik Makine, Şarjlı Makine, Havalı Makine ve Toka ile kullanılır.

Polipropilen ile kaplanmış yüksek mukavemetli %100 endüstriyel polyester iplerden üretilen Kompozit ambalaj çemberlerimiz ile her türlü palet, balya ve paketlemelerde güvenilir çözümler sunar. Yüksek kopma mukavemeti ve elastiki özelliği sayesinde bağlandığı yüzeylerde her zaman gergin kalması, sıcak ve soğuk hava şartlarında özelliğini kaybetmemesi, neme dayanıklılığı, kimyasallara ve güneş ışınlarına dirençli olması kompozit lifli polyester çemberleri çelik ve plastik çemberlere göre daha güvenli paketleme yapma olanağı sağlar. Bağlanan yüzeylere zarar (çizilme, ezilme, paslanma) vermez Kompozit lifli polyester çemberlerin hafif olması kullanımda pratiklik sağlar. Eldiven gerektirmez ve kaza riski içermez. Basit ve ucuz el aletleri ile kullanımı ekonomik paketleme yapmanıza olanak sunar. Tüm sektörlerde (metal, cam, kereste, mermer, mobilya, makine, tekstil, gıda, plastik, kimya vb.) kullanabileceğiniz son derece güvenli ve ekonomik bir üründür.

Polipropilen çember, plastik çemberler arasında en ekonomik olanıdır. Hafif ve orta ağırlıktaki paketlemeler için ideal bir seçimdir. Kullanımı kolaydır. Ürüne temas ettiğinde zarar vermez. Farklı renk alternatifleri mevcuttur. Tam otamatik, yarı otomatik makineler ile kullanılır.

Görüşme Talep Edin
 • ÖZELLİKLER
  • Dayanıklı
  • Ekonomik
  • Kullanışlı
  • Günenli
 • HAMMADDE

  PP (polipropilen) - PET (polyester) - AYPE (LDPE) PLASTİK / METAL